אנחנו לא מוכרים תה! עם זאת, אם אתם רוצים לשאול שאלות בנוגע לאתר או לבצע שיתופי פעולה עסקיים - צרו קשר.

תה פוקה

תה פוקה

תה פוקה, או בשמו המקורי - Pukka Herbs, הוא תה של חברה בריטית שנוסדה על ידי הרבליסט סבסטיאן פול והמנהיג העסקי טים ווסטוול. החברה זכתה להכרה עולמית על מחויבותה ליצור תה צמחים אורגני ותערובות בריאות. הפילוסופיה של המותג מתמקדת באמונה שניתן לשפר את הבריאות והרווחה על ידי רתימת כוחו של הטבע באמצעות עשבי תיבול אורגניים איכותיים ומקוריים בצורה אתית.

מגוון תערובות תה וחליטות צמחים

Pukka Herbs מציעה מבחר נרחב של תה, כל אחד מעוצב בקפידה כדי לתת מענה לצרכי בריאות והעדפות טעם שונות. מקמומיל מרגיע ומאצ'ה מחייה ועד לניקוי רעלים של כורכום ומנטה מרגיעה, המגוון שלהם כולל שפע של חליטות צמחים שנועדו לתמוך בהיבטים שונים של בריאות וחיוניות. 

מחויבות לשיטות אורגניות ובר קיימא:

Pukka מתגאה במקור רק את עשבי התיבול האורגניים הטובים ביותר ממקורות בר קיימא ואתיים ברחבי העולם. תוך אימוץ נוהלי סחר הוגן ושימוש בשקיות תה מתכלות וניתנות לקומפוסטציה, המותג נותן עדיפות לשמירה על איכות הסביבה, ומבטיח שהמוצרים שלהם לא רק מועילים לצרכנים אלא גם לכדור הארץ.

היתרונות הבריאותיים של תה Pukka:

כל תערובת תה Pukka עשויה מתוך מחשבה על יתרונות בריאותיים ספציפיים. לדוגמה:

  • תערובת זהב כורכום מתגאה בתכונות אנטי דלקתיות ומסייעת בתמיכה בבריאות הכללית.
  • הירגע עם התכונות המרגיעות של תה קמומיל, ולריאן ושומר מתוק של Pukka, שנועד לקדם רוגע ורגיעה.
  • הרגישו מתחדשים עם התה הירוק המאצ'ה התוסס שלהם, השופע בנוגדי חמצון ובמאיצי אנרגיה טבעיים.
  • חקור את טווח הגמילה והניקוי שלהם, הכולל תערובות צמחים שנוסחו כדי לתמוך בתהליכי ניקוי הרעלים הטבעיים של הגוף.
  • מעורבות קהילתית ואחריות אתית:

מעבר ליצירת תה מובחר, Pukka Herbs נותרה מוקדש לתת בחזרה לקהילות איתן הם עובדים. באמצעות יוזמות שונות, כגון תמיכה בשכר הוגן ופרויקטים קהילתיים, הם מטפחים שינוי חיובי בשרשרת האספקה של צמחי המרפא, ומבטיחים שהאנשים המעורבים ירוויחו באופן שוויוני.

היכן ניתן למצוא תה Pukka:

תה Pukka זמין באופן נרחב, הן באינטרנט והן בחנויות טבע וסופרמרקטים שונים ברחבי העולם. הנגישות שלהם מבטיחה שאנשים המחפשים תה צמחים אורגני ומקורי אתי יכולים לשלב בקלות תערובות Pukka בשגרת הבריאות היומיומית שלהם.

לסיכום, תה Pukka עומד כמגדלור של מצוינות אורגנית, ומציע מגוון רחב של חליטות צמחים שנועדו לקדם רווחה הוליסטית תוך קידום שיטות אתיות ובני קיימא. כל כוס תה Pukka מכילה תערובת הרמונית של שפע הטבע, ומזמינה את חובבי התה למסע לעבר בריאות וחיוניות משופרים.

למעלה