אנחנו לא מוכרים תה! עם זאת, אם אתם רוצים לשאול שאלות בנוגע לאתר או לבצע שיתופי פעולה עסקיים - צרו קשר.

תה מומלץ

תה מומלץ

המאמר הזה לא הולך לספר לכם מה אנחנו חושבים לגבי תה - אלא מה הקהל ברחבי העולם חושב על מהו התה המומלץ ביותר שאפשר לשתות. אז כן, לעתים תוכלו להיתקל פה בסוגי תה פחות פופולריים של אנשים אניני טעם אך לעתים התשובה נמצאת ממש מתחת לאף שלנו ובכל סופרמרקט. בואו לקרוא מהו התה המומלץ ביותר על פי בחירת הקהל ברחבי האינטרנט. הצטרפו אלינו בחיפושים אחר תה מומלץ. 

על פי הצבעות הגולשים ומגזינים

על פי אתר Ranker, שלושת סוגי התה הפופולריים ביותר הם למעשה 3 סוגים מאוד פשוטים של תה. תה ירוק, תה שחור, ותה ארל גריי. כל אחד מסוגי התה האלו זכה למאות הצבעות. על פי דף הצבעה אחר, במקום הראשון הוא הארל גריי, תה ירוק ותה לימון. כך שלסיכום, תה ירוק ותה ארל גריי הם הבולטים ביותר.

בגדול, שלושת המובילים על פי המצביעים הם המוכרים והפופולריים ביותר:

אם אתם רוצים לשמוע את דעתם של המגזינים הנחשבים. מאמר של New York Times בחר את 9 סוגי התה הטובים ביותר. בניגוד להצבעות הגולשים, האתר בחר מותגים שאינם פופולריים בישראל או סוגי תה שלא ממש קל למצוא פה בסופרמרקטים. לכן, תוכלו להיכנס לכתבה בקישור כדי למצוא את התה הטוב עבורכם ולחפש אותו באתרי הקניות השונים.

סוגי התה הבריאים ביותר

אתר Everyday Health החליט לדרג את 8 סוגי התה הבריאים ביותר שכדאי לצרוך. בנוסף לכך, אתר Healthline דירג את 10 סוגי התה הבריאים. החלטנו לכתוב לכם פה את אלו שהופיעו בשניהם ביחד. והם:

עוד סוגי תה שהוזכרו באתרים אלו ובאתרים נוספים שבהם בדקנו: תה לימון, תה קיפודנית, תה סיני ירוק ועוד... כמובן שלסוגי תה שונים יש תכונות בריאותיות שונות ולכן מומלץ לקרוא על כך אחד מהם בנפרד בדף הייעודי שלהם.

יש לכם המלצות משל עצמכם? כתבו לנו באמצעות כפתור הפידבק למטה.

למעלה